narbej na sterydach! [first draft]

Tutaj możesz podyskutować na tematy nie kwalifikujące się do żadnego z pozostałych forów

narbej na sterydach! [first draft]

Postautor: narbej » 02 lut 2015, 16:15

Ewa Bem pisze:Na spacer pójdę z psem na smyczy
...
Całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę
Więc nie dzwoń do mnie, kiedy będę ....

Nie dizisaj nie dzwoń! Dzisiaj tylko trzecia kawa o suchym pysku od rana. Więc proszę nie dzwoń na razie jeszcze po brygadę [anty?]narkotykową.
....

Mógłbyś wyszukać wszystko co napisałem na forum, ale większość to były głupoty. Dlatego, pomyślałem, że sam, sukcesywnie, będę przeglądał swoje stare komentarze i wybierał same perełki, zarówno śmieszne głupoty jak i wartościowe, jeżeli takie się znajdą, aby oszczędzić Ci trudu. Tutaj także umieszczę linki do moich nowych wyskrobków i będę sukcesywnie uzupełniał listę planowanych.

*/ Teksty nad, którymi intensywnie myślę i pomysły tekstów, które będę tu sukcesywnie dodawał oraz kilka wybranych moich i "wspólnych" tekstów:
  1. Zbiór podstawowych, dobrych rad nie tylko dla początkujących by kokosek
  2. Zbiór tutoriali i poradników: GraphViz , WolframAlpha
  3. If else() kontra swich()
  4. Najnowsze auto lambda
  5. Stąpając po kruchym i cienkim lodzie
  6. Pomysły na SPOJ'a?
  7. Contest[y] jak grzyb[y] po deszczu!
  8. Pomysł na nowy super kontest
  9. Wartowniku na mur!
  10. Zalewanie flood-fill'em
  11. Nie macierz sąsiedztwa!
  12. GCD [nwd]
  13. Oszukać czas
  14. What? hypot!
  15. Mała teoria spiskowa
  16. Python & Numpy, tips & tricks - first draft by Arek Bulski
  17. cdn
W Pomysł na nowy super kontest, chciałbym zaprezentować pomysł na nowy kontest. Mimo, że wykorzystuję w tym pomyśle istniejące już rozwiązania, to dokładam jeszcze coś swojego, coś rewolucyjnego [pewnie oddam to na licencji GNU]. Planuję opublikować tekst za ok 2 tygodnie [15-16 luty] i jeżeli ktoś byłby zainteresowany "przechwyceniem" i wykorzystaniem czy prawem pierwokupu ;-) mojego pomysłu jestem otwarty na wszelkie propozycje i formy ewentualnej współpracy - mógłbym być np konsultantem, albo nawet mógłbym być facetem od wszelkiej czrnej roboty, [byle nie za bardzo mokrej] na pełnym/1/2/,1/3/,1/4 etacie. Po tym okresie [dwóch tygodni oczekiwania] jeżeli nikt się nie zgłosi i nie będzie zainteresowania, przedstawię swoją propozycję na "łamach" forum.

==========
Jeżeli znalazłeś jakąś fajną perełkę, to proszę umieść ją tutaj spokojnie, lub zadaj pytanie, a postaram się i może uda mi się na nie odpowiedzieć.
narbej
Koordynator AlgoLigi

Wróć do Forum ogólne